ON AIR tech

Efektívne rozhlasové vysielanie si vyžaduje optimálne technologické riešenie. Navrhneme a zrealizujeme strategický technologický upgrade od štúdia až po vysielač:

Všetky kompotenty dodávame v cenách výrobcov.

Pre značky, ktoré exkluzívne zastupujeme sú prepravné náklady do nášho sídla zadarmo.

8bc

Odbavovací softvér CARTMASTER je optimálne riešenie do vysieacieho štúdia. Hudba, jingle, rampy, voicetracky, promo a reklamy všetko z jedného miesta podľa vopred pripraveného playlistu automatizovane alebo manuálne iba stlačením tlačítka Next. Množstvo presetov, Hot Keys, rýchly odposluch, Intro, Outro a bleskový prístup do knižnice všetkých zvukov predurčujú CARTMASTER na užívateľsky priateľské prostredie zvládnuteľné moderátorom do 10 min. od zaškolenia. To všetko s 24/7 podporou v českom jazyku.

RCS GSelector

Svetový štandart v plánovaní hudby a liniek za rozumnú cenu z produkcie RCS je už viac ako 40 rokov na trhu. Nová generácia plánovacieho softvéru prináša iný pohľad na plánovanie tak ako to robia tí najväčší svetoví profesionáli. GSelector obsahuje patentované plánovacie jádro, vďaka ktorému je plánovanie jednoduchšie ako u iných nástrojov. Výsledkom je prirodzený playlist. Rotácia, tempo a zvuk stanice riadite iba pohybom posuvníkov. Hráte málo slovensky? Jednoducho pridajte na intenzite slovenských skladieb a výsledok sa prejaví okamžite. GSelector vždy nájde vhodný song a nikdy nenechá nenaplánovanú pozíciu.

D&R Electronica BV

Vysielacie mixážne pulty tradičného holandského výrobcu s históriu od roku 1972 sa vyznačujú plným komfortom digitálneho spracovania zdrojov zvuku. Čítať viac  TU …

AXEL technology

Ideálne IP audio kodeky pre dopravu modulácie zo štúdia na vysielače. Čítať viac  TU …

 

 BW broadcast

Optimálne a cenovo dostupné riešenie pre výstupný audioprocesor, RDS kodér, vysielač a translátor.  Čítať viac  TU …

 

Napíšte nám: